Методичне об’єднання завідувачів відділень ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Волинської області

14 березня у Нововолинському електромеханічному коледжі відбулось методичне об’єднання завідувачів відділень ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Волинської області. На засіданні були розглянуті питання співпраці завідувача відділення і куратора групи як однієї з форм удосконалення освітнього процесу та засобу стимулювання професійного росту і особистісної зрілості студента та питання електронного документообігу.

 Як зазначила у своїй доповіді завідувач комп’ютерно-економічним відділенням О.Ю.Камінська, успіхи кожного відділення залежать від підбору кураторів груп та їх тісної співпраці із завідувачами. Виховний процес у коледжі забезпечують 26 кураторів груп. Виховна діяльність знаходиться у тісному взаємозв’язку із освітою, доповнюючи і збагачуючи одна одну, досягаючи гармонійності.

Учасникам засідання було продемонстровано основні напрямки співпраці, до яких в коледжі відносять облік відвідування студентів, прогнозування їх успішності та заповнення звіту про здобутки та стягнення студентів для обчислення додаткових балів і нарахування стипендії.

Заступник директора з навчальної роботи О.О.Ільїн продемонстрував базу даних «Студент», яка була створена у 2011 році з метою автоматизації документообігу навчальної частини коледжу, відбору статистичної інформації. Зазначив, що база даних постійно доопрацьовується, в міру необхідності, і підтримується в актуальному стані.

     На завершення для учасників методоб’єднання була організована екскурсія на Шахту №10.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.