Студентські роки – найкращі в житті кожної людини. Цей період наповнений романтикою, безтурботністю, задоволенням від того, що ти молодий. В народі кажуть: «Від сесії до сесії живуть студенти весело». Та, мабуть, для тих, хто навчається у Нововолинському електромеханічному коледжі цей вислів уже не такий актуальний, як інший: «Від обміну до обміну в житті багато спогадів». І пов’язані вони, в першу чергу, із подією, яка напевно, стане традицією у нашому навчальному закладі.
Завдяки співпраці дирекції Нововолинського електромеханічного коледжу та Новоград-Волинського промислово-економічного технікуму вдалось розпочати обмін студентами з метою перейняття досвіду навчання, культурних традицій і першими щасливцями були представники нашого коледжу: викладачі Левчук Н.М., Камінська О.Ю. та студенти І-ІV курсів спеціальностей «Обслуговування комп’ютерних систем і мереж», «Економіка підприємства», «Монтаж та експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд», «Технічне обслуговування і ремонт устаткування підприємств машинобудуванн»: Лебедь Ярослава, Рижук Олена, Грицай Юлія, Селещук Тарас, Кравчук Руслана, Карпешко Андрій, Катеринець Юрій, Борковська Діана, Богдан Мар’яна, Гаврилюк Тарас, які з 21 листопада 2016 року протягом тижня перебували у Новоград-Волинському промислово-економічному технікумі.
Чудове місто Новоград-Волинський зустріло гостей з Волині теплом його мешканців; приємно здивувала привітність та доброзичливість чужих, та згодом, рідних для нас людей: студентів і викладачів Новоград-Волинського промислово-економічного технікуму.
Цей заклад, в першу чергу, вразив нас навчально-виробничою базою, де студенти технічних спеціальностей проходять слюсарну, технологічну, механічну, зварювальну та монтажну практики.
Особливе враження викликав у нас спортивний комплекс технікуму: басейн, тренажерний, тенісний зали.
Цікавою і пізнавальною видалась екскурсійна поїздка містом, особливої насиченості якій надавав викладач технікуму, а за сумісництвом – екскурсовод, колекціонер значків, календарів та міні книжок – Ваховський Віктор Станіславович.
Обидві землі – Житомирщина і Волинь пишаються і по праву вважають своєю відому українську письменницю Лесю Українку. Ми неодноразово бували у музеї нашої землячки в с. Колодяжному, а ось у Новоград-Волинському музеї – були вперше. Леся Українка проживала у Новоград-Волинському від народження до переїзду родини у м. Луцьк.
Ми отримали шалені емоції, відвідали концерт з нагоди Дня студента, святкування якого було перенесено з 17 листопада на 24 листопада. Приємно вразило те, що дуже багато студентів гарно співають,танцюють, активні та творчі люди.
Швидко промайнув тиждень – час повертатися додому. Надзвичайно важко було прощатись із новими друзями. Але, ми сподіваємось, що незабаром побачимось знову, адже навесні будемо чекати в гості студентів і викладачів Новоград-Волинського промислово-економічного технікуму.
Голова студентського профспілкового комітету НЕМКу
Левчук Н.М.