Співпраця з Новоград-Волинським промислово-економічним технікумом

Студентські роки – найкращі в житті  кожної людини. Цей  період наповнений  романтикою, безтурботністю, задоволенням від того, що ти молодий. В народі кажуть: «Від сесії до сесії  живуть студенти весело». Та, мабуть, для тих, хто  навчається  у  Нововолинському електромеханічному коледжі цей вислів  уже не такий актуальний, як інший: «Від обміну до обміну в житті багато спогадів». І пов’язані вони, в першу чергу, із подією, яка напевно, стане традицією  у нашому навчальному закладі.

Завдяки співпраці дирекції Нововолинського електромеханічного коледжу та Новоград-Волинського промислово-економічного технікуму вдалось розпочати обмін студентами з метою перейняття досвіду навчання, культурних традицій і першими щасливцями були представники нашого коледжу: викладачі Левчук Н.М., Камінська О.Ю. та студенти І-ІV курсів спеціальностей «Обслуговування комп’ютерних систем і мереж», «Економіка підприємства», «Монтаж та експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд», «Технічне обслуговування і ремонт устаткування підприємств машинобудуванн»: Лебедь Ярослава, Рижук Олена, Грицай Юлія, Селещук Тарас, Кравчук Руслана, Карпешко Андрій, Катеринець Юрій, Борковська Діана, Богдан Мар’яна, Гаврилюк Тарас, які з 21 листопада 2016 року протягом тижня перебували у Новоград-Волинському промислово-економічному технікумі.

Чудове місто Новоград-Волинський зустріло  гостей  з Волині  теплом  його мешканців; приємно здивувала  привітність та доброзичливість чужих, та згодом, рідних для нас людей: студентів і викладачів Новоград-Волинського  промислово-економічного технікуму.

Цей заклад, в першу чергу, вразив нас навчально-виробничою базою, де студенти технічних спеціальностей проходять слюсарну, технологічну, механічну, зварювальну та монтажну практики.

Особливе враження викликав у нас спортивний комплекс технікуму: басейн, тренажерний, тенісний зали.

Цікавою і пізнавальною видалась екскурсійна  поїздка містом, особливої насиченості якій надавав викладач технікуму, а за сумісництвом – екскурсовод, колекціонер значків, календарів та міні книжок – Ваховський Віктор Станіславович.

Обидві землі – Житомирщина і Волинь пишаються і по праву  вважають своєю  відому  українську письменницю Лесю Українку. Ми неодноразово бували у музеї нашої землячки в с. Колодяжному, а ось  у Новоград-Волинському  музеї – були вперше. Леся Українка  проживала у Новоград-Волинському  від народження до переїзду родини у м. Луцьк.

Ми отримали шалені емоції, відвідали концерт з нагоди  Дня студента, святкування якого було  перенесено з 17 листопада на 24 листопада. Приємно вразило те, що  дуже багато студентів гарно співають,танцюють,  активні та творчі люди.

Швидко  промайнув тиждень – час повертатися додому. Надзвичайно важко було  прощатись із новими друзями. Але, ми сподіваємось, що незабаром побачимось знову, адже навесні будемо  чекати  в гості студентів і викладачів Новоград-Волинського промислово-економічного технікуму.

Голова студентського профспілкового комітету НЕМКу

Левчук Н.М.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *