Студенти нашого коледжу відвідали Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя

Нещодавно студенти спеціальностей «Комп’ютерна інженерія»  та «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» відвідали Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, де зустрілися з проректором з наукової роботи Дячуком С.Ф., деканами факультетів, викладачами спеціальних дисциплін та випускниками нашого коледжу, які навчаються в університеті.

Студенти з перших вуст отримали інформацію про університет, спеціальності, на власні очі побачили як проходить навчальний процес в університеті.

Випускники нашого коледжу (студенти ТНТУ) поділились своїми гарними враженнями про навчання в університеті, адже із восьми присутніх випускників семеро працюють в Тернополі за фахом і паралельно навчаються в університеті на денній формі навчання.

Студентам дуже сподобалося місто Тернопіль, університет і відгуки про нього випускників коледжу,  адже наш коледж вже багато років співпрацює з ТНТУ імені І. Пулюя і більшість наших випускників усіх спеціальностей продовжують навчання в ТНТУ за скороченою формою навчання (поступають на 3 курс без ЗНО) і дуже задоволені навчанням.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.