Студенти відвідали м. Київ

З метою вивчення історії країни, ознайомлення студентів коледжу з сучасними технологіями в сфері енергетики та електротехніки, проведення профорієнтаційної роботи в Національному  технічному  університеті України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» 5-6 листопада студенти разом з кураторами груп 1-Е-17, 2-Е-17, 2-Е-18, 1-ТМ-18 відвідали м. Київ.

5 листопада студенти побували на пішохідній екскурсії по місту, ознайомилися з історією столиці та  трагічними подіями 2014 року: побачили приміщення Адміністрації Президента, будинок з химерами, будівлі Національного банку України,  Верховної Ради,  Маріїнський  палац, стадіон імені В. Лобановського, скляний міст, Михайлівську церкву, пройшлись Андріївським узвозом, прогулялися центральними вулицями та парками столиці, що  розширило їх  знання з історії рідного краю.

6 листопада  відвідали:

–  Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського»,  де ознайомилися з сучасними лабораторіями  для  підготовки бакалаврів та магістрів спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»;

– спеціалізовані виставки: IIELECTRO INSTALL – 2019, XVIIЕНЕРГЕТИКА В пРОМИСЛОВОСТІ – 2019,  XII –  ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ.  ВІД-НОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА – 2019,  VIIЕКОЛОГІЯ ПІДПРИЄМСТВА – 2019.  Студенти отримали неабиякий досвід спілкування з провідними спеціалістами галузей: почули новітню інформацію з питань, які їх цікавили, через безпосереднє спілкування з представниками фірм та підприємств, що брали участь у виставках, а також одержали електронне та паперове доповнення до неї з  питань майбутньої їхньої роботи за спеціальністю «технік-електрик».

Додому повернулися стомлені, бо дорога далека, але з хорошими враженнями, новими знаннями та усвідомленням того, що їх ніколи не буває забагато, а тому потрібно наполегливіше здобувати ті знання, які дають викладачі коледжу, аби в майбутньому стати висококласними спеціалістами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *