День Матері у НЕМКу

Любов матері… Що може бути сокровенніше? Жінка-мати – лаконічно, але водночас так багато… У нас підсвідомо живе довіра до неї, ми знаємо, що мати не відвернеться від своєї дитини, її любов сильніша за буденні образи. Ніхто так, як вона, не здатен відчути і зрозуміти зранену душу. Її серце щемить, коли дитині погано, вона співпереживає з нею, уміє поспівчувати. Уявляєте, який безмір любови в жінки, яка є Матір’ю для усіх нас!

Вперше організувала День Матері американка із Філадельфії Анна Джарвіч у 1910 році. Після першої світової війни це свято почали відзначати у Швеції, Норвегії, Данії, Німеччині, Чехословаччині. Серед української громади День Матері вперше влаштував Союз українок Канади в 1928 році. Наступного року це свято відзначалося вже й у Львові. Ініціатором урочистостей була редактор тижневика «Жіноча доля» Олена Кисилевська. Відтоді в другу неділю травня День Матері відзначали дуже широко. З 1990 року завдяки зусиллям громадських організацій, зокрема Союзу українок, свято Матері повернулось в Україну.

Це свято не залишилось непомічиним і у коледжі. Студенти вітали свої мам піснями та віршами, дарували щирі посмішки і квіти. Родзинкою концертної програми став виступ хору, який складається як з студентів, так і з викладачів. Крім того, усіх присутніх розчулив виступ Надії Миколаївни Левшун, яка викона акапелла “Пісню про матір”.

Зі слів мам, свято видалось напрочуд щирим та теплим. А ми, від лиця студентів, щиро дякуємо організаторам за можливісь порадувати наших мам. анка із Філадельфії Анна Джарвіч у 1910 році. Після першої світової війни це свято почали відзначати у Швеції, Норвегії, Данії, Німеччині, Чехословаччині. Серед української громади День Матері вперше влаштував Союз українок Канади в 1928 році. Наступного року це свято відзначалося вже й у Львові. Ініціатором урочистостей була редактор тижневика «Жіноча доля» Олена Кисилевська. Відтоді в другу неділю травня День Матері відзначали дуже широко. З 1990 року завдяки зусиллям громадських організацій, зокрема Союзу українок, свято Матері повернулось в Україну. Це свято не залишилось непомічиним і у коледжі. Студенти вітали свої мам піснями та віршами, дарували щирі посмішки і квіти. Родзинкою концертної програми став виступ хору, який складається як з студентів, так і з викладачів. Крім того, усіх присутніх розчулив виступ Надії Миколаївни Левшун, яка викона акапелла “Пісню про матір”. Зі слів мам, свято видалось напрочуд щирим та теплим. А ми, від лиця студентів, щиро дякуємо організаторам за можливісь порадувати наших мам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.