Кіберспорт у коледжі. Продовження…

Ніколи не сприймала всерйоз людей, які грають у коп`ютерні ігри. Завжди рахувала їх «задротами», «занудами», і просто нецікавими людьми. Та сьогодні мої стереотипи розвіялись, після спілкування з двома студентами мого «Нововолинського електромеханічного коледжу».

Знайомтесь – це Максим Гіль та Влад Мацюк, студенти групи 1-КТ-16. Дуже позитивні, активні та спортивні хлопці, які ніколи не займались професійно кіберспортом, але сьогодні взяли головний приз на турнірі  по КС 1.6 у місті Володимирі – Волинському.

«Про турнір ми дізнались  випадково в інстаграмі, десь там були пости… Представляли свою команду «Crazy Skorpions» ідея назви Влада. Годину одна гра, годину друга. Дві гри зіграли, дві карти виграли, не було серйозних противників»  – говорить Максим.

Турнір проходив у клубі Біос, між собою змагались 6 команд. Техніку забезпечили, єдине –  кожен мав мати свій девайс (мишки, клавіатури, навушники).

«На гру налаштовані ми не були, пішли по-приколу, щоб побачити що це таке, і спробувати свої сили. Згадати молодість. – посміхається Максим – Зараз кіберспрот набуває неабиякої популярності, і в майбутньому може стати стабільною роботою з дуже високою заробітною платою».

А зараз наші учасники радіють кубку, який прикрашає поличку в гуртожитку, та чекають наступного турніру. Тож я бажаю успіхів нашим хлопцям!

Лебедь Ірина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *