Конкурс для учнів зі створення настільної гри економічного спрямування

ПЕРЕМОЖЦЕВІ – 1000 ГРН!

Конкурс для учнів зі створення настільної гри економічного спрямування

Конкурс оголошується ДВНЗ «Нововолинський електромеханічний коледж» із метою активізації навчально-пошукової і творчої діяльності  учнів шкіл  та професійно-технічних училищ шляхом залучення у захоплюючий світ економіки та фінансів.

Для конкурсу необхідно розробити настільну гру економічного спрямування з унікальною назвою та дизайном, яка не може повністю дублювати хід та реалізацію наявних ігор економічного спрямування.

Переможці  конкурсу отримають грошові заохочення: І місце – 1000 грн; ІІ місце – 500 грн; ІІІ місце – 300 грн.

Чому саме настільна гра? Вже всі активно обговорюють потребу наявності «м’яких/гнучких» навичок (soft skills) – неспеціалізованих, надпрофесійних навичок. Вони відповідають за успішну участь у робочому процесі, високу продуктивність і, на відміну від спеціалізованих навичок, не пов’язані з конкретною сферою. Саме настільна гра дозволяє розвивати навички живого спілкування, які є надважливими для успіху в житті, а живого спілкування у нашому комп’ютеризованому світі стає все менше. Якраз нинішня ситуація з пандемією підкреслила його цінність і, як ніщо інше, нагадала нам, як чудово просто бути поруч і теревенити. А якщо це ще й час, проведений з користю, то це взагалі супер.

Отже, основні вимоги до учасників конкурсу. У конкурсі можуть брати участь учні шкіл 7-11 класів та учні профтехучилищ  Волинської області.

Основні вимоги до гри на конкурс:

  • спрямування на  вивчення та закріплення основ економіки, фінансової грамотності та/або розвиток підприємницьких здібностей;
  • мінімальна кількість учасників гри – 2 особи;
  • мінімальний вік учасників гри – 6 років.

 Оформлення гри та її подання на конкурс.

До конкурсу допускається гра, яка при оформленні містить такі обов’язкові елементи:

  • прізвище та ім’я учасника(-ків) конкурсу, місце навчання, клас/група, номер телефону для зворотного зв’язку (у створенні гри можуть брати участь кілька авторів, проте всі вони повинні відповідати вимогам до учасників конкурсу);
  • назва гри;
  • правила гри;
  • основні елементи та засоби гри або правила, рекомендації чи заготовки для їх підготовки.

Подання гри на конкурс проводиться до 1 березня 2021 року 16:00 включно одним із запропонованих способів:

  • гру можна надіслати в електронному вигляді на електронну адресу konkursnemk@gmail.com із темою листа «Конкурс, настільна гра», при цьому слід пам’ятати, що прикріплені файли повинні бути збережені у форматі pdf для уникнення спотворення відображення вмісту;
  • роздрукований варіант гри можна надіслати на адресу коледжу: вул. Шахтарська 16, м. Нововолинськ, Волинська обл., Україна, поштовий індекс 45400, з приміткою «На конкурс»;
  • роздрукований варіант гри можна принести безпосередньо у головний корпус коледжу у приймальню директора за адресою: вул. Шахтарська 16, м. Нововолинськ, Волинська обл., Україна.

Телефон для довідок: +380967451598, контактна особа – Дзіковська Юлія Миколаївна.

Детальна інформація про конкурс за посиланням: http://nemk.com.ua/.

Авторські права на ігри зберігаються за їх авторами і не передаються коледжу за результатами проведення конкурсу, відповідно коледж не отримує права на розповсюдження даних ігор на комерційній основі. Надіслані екземпляри ігор залишаються у коледжі і можуть бути використані в якості інформаційних матеріалів у навчальному процесі.

Завантажити (PDF, 116KB)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.