«Масниця» у коледжі

27 лютого 2020 року в актовій залі НЕМКу відбувся виховний захід, організований викладачем  Новосад О.В. і  культорганізатором Ромашевською В.А. разом зі студентами груп  1–Е-16,  2–Е-16, 1-ЕП/КТ-19,  1-ЕП/ІТ-18,  присвячений українському святу «Колодій», яке припадає на останній тиждень перед Великим постом. Іншими, менш поширеними його назвами є  «Масниця», «Сиропуст», «Колодка».

Дане свято має суто національний зміст і у нього мало спільного з російською «Масляною», якої в козацькій Україні не було, вона прийшла до нас з Росії.

Свято Колодій існувало в Україні, ще з часів Трипільської культури. Воно дещо змінилось після впровадження Християнства у часи Київської Русі, набуло релігійного змісту, але традиція святкування залишилась незмінною. Так тривало до  радянських часів, коли свято повністю замінилось іншим, яке не має нічого спільного з українською культурою і традиціями.

Яка ж особливість цього свята?

Масниця – символізує прихід весни, відродження життєвих сил, як людини так і усієї природи. Також це час примирення, злагоди і добра. В цей тиждень всі намагались помиритись, пробачити старі образи та попросити прощення.

Основним атрибутом свята є колодка, прикрашена бантом та хусткою. Дерев’яна колодка символізує маленьку частинку від великого родового дерева, дерева життя, в якому кожне відгалуження, кожен листочок чи плід має своє значення.

Підходили останні дні, коли молодим людям можна було справляти весілля. На тих парубків, хто не використав у цьому році свій шанс, чекало жартівливе покарання. Неодруженим чіпляли до ноги колодку, зняти яку дозволялось тільки за відкуп. Дівчина, в свою чергу, могла висловити у цей час симпатію до певного парубка. Вона виготовляла іншу символічну колодку з атласу, квітів і бісеру та чіпляла хлопцеві на ліву руку чи на груди, ближче до серця.

Ця старовинна традиція – один з найголовніших доказів унікальності українського свята, адже аналогів їй в інших країнах немає.

Головною стравою цього свята є вареники з сиром, змащенні вершковим маслом. Крім вареників готували інші страви на основі молочних продуктів: сирники, сирні бабки, локшину та галушки на молоці, ряжанку, кисіль.

Це старовинне українське свято відродження усього живого зі своїми унікальними традиціями заслуговує на існування в побуті сучасних українців.

Іваничівський район, на території якого знаходиться наше місто Нововолинськ, а конкретніше село Заставне, є центром відродження свята Колодія в Україні. Приємно, що студенти коледжу підтримали цю традицію, підготували даний виховний захід і поділилися своїми враженнями.

Кривонюк Олександр, студент гр. 1-Е-16: «Мої враження лише позитивні, все було весело, чудово і креативно».

Романов Дмитро, студент гр. 1-Е-16: «Дане свято мені дуже сподобалося, я був задоволений, дізнався багато цікавого про українські традиції».

Аліна Дець, студентка гр. 1-ЕП/ІТ-18: «Захід був досить веселий, актори енергійно грали свою роль і самі були в захоплені того, що робили. Було приємно спостерігати за дійством, українськими нарядами, конкурсом (поїданням вареників), співами, танцями».

Назарович Микола, студент гр. 1-ЕП/ІТ-18: «Завдяки такому заходу ми не забуваємо про звичаї свого народу. Побачене принесло багато позитивних емоцій».

Рудик Дмитро, студент гр. 2-Е-16: «Конкурси були цікаві, учасники артистичні, а танці неймовірні».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *