«НЕМК» запустив оновлений сайт

Новий nemk.com.ua створений на основі технології адаптивного дизайну!

9-го червня “Нововолинський електромеханічний коледж” запустив оновлений сайт nemk.com.ua на основі технології адаптивного дизайну. 

“”Адаптивний дизайн – концепція веб-дизайну, заснована на ідеї єдиного дизайну сайту з вбудованою функцією адаптації веб-сторінок для зручного і комфортного перегляду на будь-якому з пристроїв з можливістю виходу в інтернет.

Зручність на будь-якому пристрої. Сайт автоматично підбирає оптимальний варіант відображення для кожного пристрою, перебудовуючи контент в одну, дві колонки. В результаті читання будь-яких матеріалів, перегляд фотогалерей і вбудованого відео стають максимально комфортним на будь-яких пристроях.

Все завантажується швидше. Для пристроїв з високим дозволом екрану (retina) завантажуються зображення у високому дозволі, пристроїв з низьким дозволом – картинки з низьким дозволом. В результаті адаптивного підходу до верстки для більшості мобільних пристроїв обсяг завантажуваних даних став майже вдвічі менше, що призвело до помітного прискорення завантаження сторінок.

Так, є ще недоліки. Їх вже виправляємо. Але це дрібниці, адже сайт зробив упевнений великий крок вперед.

З повагою,
Сергій Бубир 

 

2 thoughts on “«НЕМК» запустив оновлений сайт

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.