ОБМІНЮВАЛИСЯ ДОСВІДОМ

12 лютого у коледжі відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів-словесників закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації Волинської області. Викладач української мови і літератури, зарубіжної літератури Борисюк Ольга Ярославівна поділилася з присутніми досвідом роботи філологів коледжу з літературного краєзнавства.

Викладач української мови і літератури Василюк Руслана Анатоліївна повела і педагогів, і студентів коледжу, і запрошених гостей у вир незвичайних емоцій, запросивши на засідання Літературного кафе «І проростаю Божим зерням вкотре, І роджу віршем, наче білим цвітом». Захоплююча розповідь прикарпатської письменниці Оксани Кузів про справжні історії людських доль, що ожили на сторінках її творів, не залишила нікого байдужим. Щира, відкрита до спілкування, талановита і багатогранна пані Оксана зачарувала аудиторію потужним словом, мовою, харизмою, викликавши у всіх неймовірні відчуття, переживання та враження.

Одночасно з засіданням методоб’єднання відбувся ІІ (обласний) етап Х Всеукраїнської олімпіади серед студентів закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації. Студент групи 1КТ-18 Левчук Сергій посів ІІІ місце (керівник Василюк Р. А.).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.