ПЕРЕМОГА В МІЖНАРОДНІЙ СТУДЕНТСЬКІЙ ІТ-ОЛІМПІАДІ IT-UNIVERSE

Студенти спеціальності «Комп’ютерна інженерія» нашого коледжу під керівництвом викладача, кандидата технічних наук Дзіковської Ю. М. стали переможцями у фіналі Міжнародної студентської ІТ-Олімпіади IT-Universe за двома конкурсами:«Управління ІТ-проектами» (І місце Крутій Олександр) та «Роботи з нами, роботи навколо нас» (ІІ місце команда за участі Кота Вадима, Крутія Олександра та Палихатої Вікторії).

Завдяки набраним балам ДВНЗ «Нововолинський електромеханічний коледж» посів І місце як переможець IT-Universe-2020 в неофіційному командному заліку серед коледжів України (офіційні результати – https://it-universe.org/ua/2020/IT-Olympics/Konkurs/rezult/Fin_2020Perem.php).

Переможці IT-Universe-2020 в неофіційному командному заліку серед коледжів:

1 місце – ДВНЗ «Нововолинський електромеханічний коледж»;

2 місце – ДВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж»;

3 місце – Таращанський державний технічний та економіко-правовий коледж.

Десятий, ювілейний, сезон IT-Universe-2020 стартував 15 січня 2020 року. Протягом шести місяців учасники понад 50 закладів вищої освіти і понад 400 студентів змагалися за право зустрітися на фіналі. У фіналі взяли участь понад 100 студентів із 29 закладів вищої освіти в 11 конкурсах.

Найближчим часом очікуємо дипломи та подарунки від спонсорів призового фонду Олімпіади.

ВІТАЄМО з перемогою наших чудових студентів – Вадима Кота, Олександра Крутія та Вікторію Палихату. Бажаємо нових досягнень і гордимось вами. Попереду вас очікують ще кілька чудових років навчання на спеціальності «Комп’ютерна інженерія», тому спільними зусиллями будемо наповнювати їх цікавим та корисним.

ВІТАЄМО нашого талановитого викладача, кандидата технічних наук Юлію Дзіковську. Бажаємо не зупинятися на досягнутому

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.