Співпраця НЕМКу із Súkromná stredná odborná škola podnikania, Senica

У рамках міжнародної угоди між ДВНЗ «Нововолинський електромеханічний коледж» та Súkromná stredná odborná škola podnikania, Senica (м. Сеніца, Словацька Республіка) адміністрація та викладачі коледжу на запрошення словацької сторони у період з 18 по 21 листопада 2018 року відвідали профільну школу у м. Сеніца.

За два дні перебування ми ознайомилися з матеріально-технічною базою двох профільних шкіл: Súkromná stredná odborná škola podnikania (комп’ютерно-економічний напрям) і Stredná odborná škola (електромеханічний напрям), поспілкувалися з адміністрацією, педагогами та учнями, а також ознайомилися із системою освіти Словацької Республіки. Мали розмову з головою територіальної громади.
У результаті нашої зустрічі досягнута домовленість про обмін студентами у складі 30 чоловік терміном на п’ять днів. У планах – проведення спільних спортивних змагань, студентської конференції, концертної програми, створення спільної групи для спілкування студентів і викладачів у соціальній мережі Facebook.
Дякуємо адміністрації, педагогам та працівникам словацької школи за гостинний прийом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.