Студенти відвідали високовольтну підстанцію 330 кВ «Нововолинськ»

У рамках підготовки до професійного свята – Дня енергетика, і з метою поєднання теоретичних знань з практичними навиками 26 листопада 2019 року студенти групи 1-ЕМ-18 разом з викладачем спеціальних дисциплін Музикою А.А. і куратором групи Зуб Г.М. відвідали високовольтну підстанцію 330 кВ «Нововолинськ», яка відіграє важливу роль в забезпеченні електроенергією Західного регіону України.

Під час екскурсії студенти ознайомились із сучасними багатофункціональними лічильниками електричної енергії, автоматизованою системою її обліку, новими електронними електровимірювальними приладами, трансформаторами струму і напруги, засобами релейного захисту та автоматики системи енергопостачання.

Студентам було підкреслено, що велика увага на підприємстві приділяється питанням комп’ютеризації та автоматизації виробництва, охороні праці та техніці безпеки.

Приємно відмітити, що весь інженерно-технічний склад колективу підстанції має вищу спеціальну освіту і на 80% складається з колишніх випускників нашого коледжу, які нині вже стали висококваліфікованими спеціалістами. Вони з радістю поділились зі студентами групи своїми спогадами про навчання в коледжі, побажали їм успіхів в освоєнні обраної ними професії та досягнення своєї мети у майбутньому.

Студенти групи залишились задоволеними організованим заходом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *