Студентка коледжу Власюк Ангеліна виборола іменну стипендію Фонду народного депутата України Ігоря Гузя «Прибужжя»

23 грудня у м. Нововолинську відбувся другий (фінальний) етап конкурсу здобуття іменних стипендій Фонду народного депутата України Ігоря Гузя «Прибужжя».

http://fpb.org.ua/polozhennya-pro-konkurs-stipendij
До фінальної частини організаторами було відібрано 12 учасників, з них 5 – студенти ДВНЗ «Нововолинський електромеханічний коледж», а саме: Власюк Ангеліна (1-КТ-13), Сасункевич Олеся (1-ЕП-14), Гелевич Каріна (1-ЕП-14), Шевчук Юлія (1-ЕП/ІТ-15), Почтарук Н. (2-Е-13). Учасники фіналу презентували свої творчі роботи, що за тематикою спрямовувались на вирішення проблем населених пунктів, виборчого округу №19 (Володимир-Волинський, Іваничівський, Любомльський райони та міста Володимир-Волинський і Нововолинськ). Роботи і презентації усіх студентів коледжу вирізнялися змістовністю, логічністю і креативністю власних ідей. Як наслідок, друге місце у конкурсі та іменну стипендію Фонду Ігоря Гузя «Прибужжя» (500 гривень щомісяця протягом ІІ семестру 2016/2017 навчального року) здобула студентка коледжу ВЛАСЮК АНГЕЛІНА.
Приємно, що споміж ідей та добрих справ нашого депутата, є місце для пошуку і підтримки талановитої молоді, стимулювання її активності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.