Відбулась зустріч випускників групи 2-ЕППУ–82

1 лютого 2020 року в Нововолинському електромеханічному коледжі відбулась зустріч випускників групи  2-ЕППУ82, організована колишнім куратором  Музикою А.А. і старостою групи  Колядою Катериною.

На зустріч були запрошені викладачі коледжу Шиманська Л.Д., Жаров О.В., Білик Є.І., Михалко М.І., Мацюк В.Л., а також теперішні студенти групи  2-Е-17 зі своїм куратором Павловичем Р.О. Приємно, що деякі нинішні студенти цієї групи і групи  1-ЕМ-17 – діти батьків випускників.

Зустріч пройшла у теплій, дружній атмосфері. Випускники з радістю поділились своїми спогадами про навчання у технікумі (коледжі), про те, як складали екзаменаційні сесії, займались спортом, брали участь у художній самодіяльності, у студентських сільськогосподарських загонах, проходили практику в різних містах України і колишнього Радянського Союзу, організовували екскурсії, відпочивали на спортивно-оздоровчій базі коледжу, що на озері Сомин.

Приємно, що всі випускники з вдячністю підкреслили: технікум давав сильні та глибокі знання, зауважили, що під час навчання багато уваги приділялось вихованню у студентів високих моральних цінностей.

У відповідь своїми спогадами щиро поділились запрошені на зустріч викладачі. Вони побажали випускникам групи і надалі підтримувати ці міцні і дружні стосунки, які склались між ними у далекі студентські роки і тривають до сьогодні.

Своїми враженнями від проведеного заходу «Зустріч поколінь» поділились студенти групи  2-Е-17 і куратор групи  Павлович Р.О.

Студентка, Діана Мартинюк староста групи 2-Е-17, прокоментувала: «Я вважаю, що такі зустрічі поколінь дуже корисні і потрібні для сучасних студентів. Я побачила юний запал у дорослих людей та залишилась задоволеною».

Павлович Р.О., куратор групи: «У мене приємні враження від зустрічі поколінь. Колишні випускники та викладачі поділились своїм досвідом про навчання, практику. Я вважаю, що такі зустрічі є потрібними для студентів і викладачів, оскільки це джерело «живої інформації» для професійного, естетичного виховання молоді».

Матеріал підготували студенти групи 2-Е-17.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *