Відвідали XV спеціалізовану виставку «Електрика’ 2019»

24 квітня 2019 р.  студенти груп 1-Е-16, 2-Е-16 та члени електротехнічного гуртка спеціальності  141 «Електроенергетика електротехніка та електромеханіка» спеціалізації “Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств  і цивільних споруд ” відвідали XV спеціалізовану виставку «Електрика’ 2019», що відбулась у м. Львові  у  виставковому центрі  ВЦ «Південний-ЕКСПО».

Студенти зустрілися з представниками компаній, які займаються виробництвом і продажем систем енергозабезпечення та електроживлення, комутаційних апаратів, кабелів та проводів, силової електроніки, контрольно-вимірювальної техніки, пристроїв захисту й автоматики, освітлення, електроінсталяції: електротехнічна корпорація «АсКо-УкрЕМ», АББ ЛТД, PRINCIPAL ELEKTRIK, Schrack Technik, Валон-А,  «ВАТРА» м. Тернопіль,  Львівський електроламповий завод «ІСКРА», Мікроприлад, Мікрол,  ПРОМЮНІОН,   Трансформатор сервіс,  м. Хмельницький та ін.

Студенти жваво цікавилися новинками в галузі  спеціальності  141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», а представники фірм не тільки надали змістовну інформацію щодо відповідного устаткування, але й презентували  літературу та зразки своєї продукції.

Крім того, студенти  відвідали сучасні лабораторії  Інституту енергетики та систем керування  НУ «Львівська політехніка». Сучасні лабораторії, створені за сприяння провідних фірм, дають можливість студентам отримати  ґрунтовні знання про елементи сучасного устаткування та особливості їх  монтажу, налагодження й  експлуатації, що в майбутньому знадобиться їм на виробництвах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *