Вивчаємо історію України

Студенти НЕМКу здобувають професійну освіту з п’яти спеціальностей. В основному це технічні напрями. Але викладацький колектив коледжу прагне виховати не тільки професіоналів своєї справи, але й патріотів України, людей які знають і люблять свою історію.

Для цього в коледжі кабінетом історії України проводяться різні позакласні заходи. Зокрема, в цьому навчальному році вже була проведена вікторина на тему “Українське козацтво”, в якій виявили бажання взяти участь десятки студентів. Найкращі результати із знань історії козацтва показали Зелінський Максим (1-Е-12), Кононець Володимир (2-Е-12), Семенюк Владислав (1-Е-12), Друць Андрій (1-Е-12), Шаповалова Анастасія (2-КТ-10), Бик Юрій (1-Е-12), Щуцький Владислав (1-КТ-12).

В кінці листопада студенти II курсу змагалися за звання найкращого знавця історії під час олімпіади. І, ІІ, ІІІ місце зайняли відповідно Крощук Вадим (1-КТ-12), Бик Юрій (1-Е-12), Шумакович Юрій (2-КТ-12). Хороші знання показали також Гаврисюк Олександр та Щуцький Владислав (1-КТ-12).

А на початку грудня шість команд студентів ІІ курсу взяли участь в інтелектуальній грі “Брейн-Ринг” з історії України. Захоплююча, напружена гра вивела у фінал команди груп 2-КТ-12 та 1-ТМ-12, тобто майбутніх спеціалістів з обслуговування комп’ютерних мереж і систем та з технічного обслуговування і ремонту устаткування підприємств машинобудування. Переконливу перемогу здобули майбутні комп’ютерники. Ось імена переможців: Шумакович Юрій (капітан команди), Градюк Богдан, Камінський Денис, Омелянюк Дмитро та Хлевнюк Роман.

Усі заходи викликали інтерес до історії України і допомогли краще підготуватись до зимової екземенаційної сесії, яка наближається.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *