Вивчаємо сучасне обладнання від виробника

Перебуваючи в Києві на електротехнічній виставці, студенти спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» спеціалізації   «Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд» ознайомилися з сучасними освітлювальними приладами, проектуванням, конструюванням та виготовленням яких займається ТОВ «ОСП Корпорація ВАТРА». Представники цієї корпорації приїхали в коледж, аби презентувати свою продукцію.

Під час зустрічі зі студентами ІІ – ІV курсів, майбутніми техніками-електриками, вони коротко  розповіли по сучасне підприємство з виробництва світильників, яке цілком забезпечує потреби України щодо промислової світлотехніки.  А щоб студенти могли глибше та якісніше вивчати будову, принципи роботи та експлуатації світильників, гості подарували коледжу три різнопланових світильники: вуличний, вибухобезпечний, що розміщується в приміщеннях з високим вмістом вибухових сумішей, а також світильник  для розміщення в промислових приміщеннях.

Зустріч, яку організував і провів викладач електротехнічних дисциплін Олексюк В.А., пройшла в дружелюбній атмосфері і викликала у студентів інтерес до  світильників з  світлодіодним  джерелом  освітлення.  Подаровані світильники будуть використанні  на  практичних та лабораторних заняттях  з предмету «Електроустаткування підприємств і цивільних споруд».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *