З Днем Перемоги!

«Пам’ять: вона кличе, вона хвилює, вона торкає наші серця. Минають роки, відлітають у вічність, але є дати, не підвладні рокам – це День Перемоги» – цей вираз залишився в серцях людей на все життя.

Цей день назавжди залишиться для нас затьмареним від гіркоти втрат і осяяний сонцем Перемоги. Його наближували, як могли, люди, котрим було дуже не легко в ті вогненні літа і яким найважче сьогодні.

У довічному боргу наше покоління і перед тими ветеранами війни, кому пощастило пройти через чорнило битв і дожити до світлого Дня Перемоги. Все менше залишається їх в життєвому строю. Даються в знаки і опалена війною молодість, сирі окопи і бліндажі, голод і холод, хвороби і рани. Їхні груди вкриті медалями, на скронях – сивина. Але вони пам’ятають ті страшні часи, хоч часто їм і не хочеться про них згадувати. Неможливо позбутися нав’язливої жахливої думки: а прийде ж день, коли піде з життя останній з цих літніх людей з орденами. Піде у вічність, понесе з собою живі спогади. Що ж залишиться після них? А залишиться пам’ять, світла пам’ять про незабутніх героїв.
Цього дня ми згадуємо полеглих і живих, воїнів і мирних жителів – всіх, завдяки кому була завойована перемога у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років. Пройшло вже більше 60 років, але події військового часу не забуті – вони живі в спогадах ветеранів, відображені на сторінках книг. Пам’ять про трагічні дні передається з покоління в покоління, і ми повинні її зберегти.
День Перемоги – це свято на честь всіх тих, хто подарував нам мир на цій землі!
Свято 9 Травня стало священним для кожного з нас. На захист Вітчизни піднялися всім народом і зуміли відстояти право на мирне життя. Берегти свою Батьківщину, бути патріотами – саме так учить нас жити старше покоління. А особливо сьогодні, коли рідна країна стоїть на порозі війни, ми не маємо права змарнувати жертву наших предків. Вони полягли задля мирного українського неба, і ми, їх нащадки, пам”ятаючи це, також стоятимемо на захисті Батьківщини.
Тож, ми повинні пам’ятати про минуле і дякувати старшому поколінню за Велику Перемогу. Вона сплачена мільйонами життів, сльозами рідних і близьких. Спасибі полеглим і живим. Спасибі і низький уклін всім нашим ветеранам.
Слава Україні!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.