Залучаємо студентів до бізнес-світу: зустріч студентів НЕМКу з представниками виконавчого комітету Нововолинської міської ради

22 жовтня заступниця міського голови Юлія Лефтер, разом із начальницею відділу проектної діяльності та інвестицій Веронікою Сєргєєвою провели практикум з написання бізнес-проєктів зі студентами спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» НЕМКу.
Тренінг відбувся у два етапи. На першому – Юлія Лефтер поінформувала молодь про конкурс «Кращий бізнес-план 2021 року» від виконавчого комітету Нововолинської міської ради. Автор найкращої бізнес-ініціативи отримає 40 тисяч гривень на її реалізацію у місті. Вероніка Сєргєєва ознайомила студентів з конкретними прикладами успішних практик, які вже реалізовуються в громаді. У міні групах студенти спробували згенерувати ідеї та підготувати власні бізнес-плани.

Детально про конкурс тут: https://cutt.ly/VRm1IvM

У другій частині тренінгу ознайомились з положенням про «Громадський бюджет». Юлія Лефтер розповіла про конкурс соціальних ініціатив та порекомендувала молоді активно брати у ньому участь.

Детально про громадський бюджет тут:  https://cutt.ly/dRQlXzO

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.