Запрошуємо студентів Нововолинського електромеханічного коледжу взяти участь у соціальній програмі Scholarship.

Головний приз – гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ. Наразі відкрито 12 номінацій:

17 000 грн. – https://kyiv.repair/soczialnaya-programma-scolarship-ot-scz-kiev-remont.html ( https://kyiv.repair/soczialnaya-programma-scolarship-ot-scz-kiev-remont.html ) (запитання та роботи надсилати на пошту scholarship – scholarship@kyiv.repair)

21 500 грн – https://nadomu.kiev.ua/start-programmyi-scholarship-ot-kompanii-remont-na-domu.html ( https://nadomu.kiev.ua/start-programmyi-scholarship-ot-kompanii-remont-na-domu.html ) (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@nadomu.kiev.ua)

20 000 грн. – https://renix.com.ua/scholarship/ ( https://renix.com.ua/scholarship/ ) (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@renix.com.ua)

44 000 грн. – https://www.lumident.kiev.ua/sotsialnaja-programma-scholarship ( https://www.lumident.kiev.ua/sotsialnaja-programma-scholarship ) (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@lumident.kiev.ua)

18 000 грн. – https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/ ( https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/ ) (запитання та роботи надсилати на пошту: lily@scholarship.events обо через форму зворотнього зв’язку)

27 000 грн. – https://lukashuk.com.ua/scholarship/ ( https://lukashuk.com.ua/scholarship/ ) (запитання та роботи надсилати на пошту: lukashuk.dc@gmail.com)

30 000 грн. – https://autoclav.com.ua/scholarship ( https://autoclav.com.ua/scholarship ) (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@autoclav.com.ua)

17 000 грн. – https://geospektr-7.com.ua/ru/scholarship/ ( https://geospektr-7.com.ua/ru/scholarship/ ) (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@geospektr-7.com.ua)

14 000 грн. – http://fxadvice.net/scholarship/ ( http://fxadvice.net/scholarship/ ) (запитання та роботи надсилати на пошту: Scholarship@fxadvice.net)

35 000 грн. – https://sweetcv.com/ua/scholarship-2020 ( https://sweetcv.com/ua/scholarship-2020 ) (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@sweetcv.com)

23 200 грн. – https://an-studio.kiev.ua/scholarship/ ( https://an-studio.kiev.ua/scholarship/ ) (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@an-studio.kiev.ua)

500 EUR – https://wellcoinpay.com/scholarship-program/ ( https://wellcoinpay.com/scholarship-program/ ) (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@wellcoinpay.com)

Участь повністю безкоштовна.

Ми оплачуємо навчання в усіх закладах, як приватних, так і державних, а також прагнемо знайти талановитих молодих спеціалістів.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.