Завдяки проєкту “SOFT SKILLS. Навчаємо мислити екологічно” у НЕМКу сортують сміття

Протягом двох місяців студенти поєднували неформальну освіту, яку одразу випробували на адвокаційній кампанії для впровадження роздільного збору сміття в стінах навчального закладу.

Чотири навчальні модулі, зустрічі ініціативних груп, опитування, презентації, робота пліч-о пліч студентів та викладачів дали результат. Сьогодні на території коледжу було встановлено 10 установок для роздільного збору сміття разом інформаційними плакатами – “Що,Куди, Навіщо”

Тренінги на теми:
Лідерства;
Проєктного менеджменту;
Фандрайзингу;
PR & SMM;
ZERO WASTE;
дали студентам всі інструменти для покрокової реалізації ідей.

Кооперація викладачів та студентів дала можливість швидко та якісно зробити мапування закладу, написання програми впровадження, створення плану презентацій для студентів.

Так почалася історія роздільного збору сміття в коледжі, реалізація першого проєкту студентським самоврядуванням і успішна адвокаційна кампанія.

Проект здійснюється Молодіжний центр “Нові крила” за фінансування, наданого Неурядовою організацією НУО “Сучасний Формат”, Обласній молодіжній громадській організації Волинський Інститут Права в рамках підтримки громадських ініціатив випускників курсу “Громадянська освіта для молодіжних працівників”, що здійснюється за підтримки UNDP Ukraine / ПРООН в Україні та Міністерства закордонних справ Данії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *