Здобуваємо професію по-новому

Після поїздки груп 1-Е-17, 2-Е-17, 2-Е-18, 1-ТМ-18 до Києва на електротехнічну виставку виникла ідея провести інтегроване заняття з електрообладнання підприємств і цивільних споруд у групах 1-Е-17 та 1-Е-19, аби зацікавити першокурсників обраною професією через враження третьокурсників від побаченого і почутого на виставці.

Основною на занятті була інтерактивна робота студентів у парах. Старшокурсники, використовуючи матеріали, привезені з виставки, і довільно обравши технічне питання, пояснювали його першокурсникам. Ті ж, розібравшись у питанні, повинні були висвітлити його суть перед викладачем. Той першокурсник, який максимально повно і змістовно давав відповідь на запитання викладача, приносив студенту-консультанту високий бал.

Заняття пройшло в дружелюбній атмосфері і дозволило третьокурсникам відчути практичність отримуваних у коледжі знань, а першокурсникам – отримати перший досвід спілкування на технічні теми, пов’язані з обраною професією, і зрозуміти, що всі предмети, що викладаються в коледжі, необхідні для того, аби в майбутньому стати висококласним спеціалістом

Заняття провів викладач електротехнічних дисциплін Олексюк В. А.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *