Результати випускних випробувань слухачів підготовчого відділення

№ з/п ПІБ Математика Українська мова Середній бал Додатковий бал при вступі
1 Андріюк Аліна 0 0 0 0
2 Андрощук Юрій Андрійович 10 6 8 1,5
3 Антощук Максим Федорович 4 10 7 1,5
4 Аршулік Назар Вікторович 8 11 9,5 1,5
5 Білецький Владислав Олександрович 4 4 4 1
6 Боруцький Любомир Михайлович 8 8 8 1,5
7 Вавринюк Олександр Олегович 4 10 7 1,5
8 Васейко Віктор Юрійович 4 7 5,5 1
9 Вільчинський Юрій Іванович 7 4 5,5 1
10 Войтович Вадим Русланович 10 5 7,5 1,5
11 Галімук Ілля Андрійович 4 4 4 1
12 Галінський Руслан Леонідович 9 5 7 1,5
13 Грицай Юлія Миколаївна 7 9 8 1,5
14 Грицевич Всеволод Андрійович 0 5 0 0
15 Гудько Надія Олександрівна 9 11 10 2
16 Гунько Оксана Олександрівна 8 6 7 1,5
17 Гуцкалова Марія Олександрівна 11 8 9,5 1,5
18 Давидюк Ангеліна Шандорівна 4 11 7,5 1,5
19 Дацюк Анастасія Вікторівна 7 4 5,5 1
20 Дитина Андрій Олексійович 6 4 5 1
21 Дусь Валентин Миколайович 8 7 7,5 1,5
22 Євтушко Олександр Анатолійович 7 5 6 1
23 Ждань Мирон Петрович 7 4 5,5 1
24 Завадський Богдан Володимирович 6 6 6 1
25 Завгородній Любомир Олександрович 7 9 8 1,5
26 Закидальський Андрій Костянтинович 0 0 0 0
27 Зих Тетяна Олександрівна 7 6 6,5 1
28 Івахів Назар Володимирович 8 7 7,5 1,5
29 Карасьов Вадим Павлович 5 6 5,5 1
30 Кирилюк Михайло Валерійович 6 8 7 1,5
31 Клімцова Анастасія Юріівна 7 12 9,5 1,5
32 Ковальчук Андрій Миколайович 5 7 6 1
33 Комарук Василь Юрійович 4 7 5,5 1
34 Конон Артем Русланович 7 8 7,5 1,5
35 Корнійчук Павло Володимирович 7 5 6 1
36 Кос Микола Віталійович 9 7 8 1,5
37 Курижко Владислав Едуардович 7 6 6,5 1
38 Лаврега Галина Романівна 6 10 8 1,5
39 Левчук Оксана Романівна 10 11 10,5 2
40 Ломако Тетяна Валентинівна 0 0 0 0
41 Лютік Сергій 0 0 0 0
42 Мазурок Ірина Русланівна 7 5 6 1
43 Малиш Артур Олександрович 4 8 6 1
44 Марчак Олександр Вадимович 4 6 5 1
45 Матисюк Юрій Віталійович 4 8 6 1
46 Мацьоха Андрій Миколайович 7 8 7,5 1,5
47 Модік Андрій Олександрович 7 12 9,5 1,5
48 Мордашов Богдан Віталійович 6 5 5,5 1
49 Мотика Андрій Анатолійович 6 4 5 1
50 Мрочко Дмитро Олександрович 8 6 7 1,5
51 Наумюк Віктор Олександрович 11 4 7,5 1,5
52 Нєвєдров Максим Михайлович 10 10 10 2
53 Нізамієв Антон Русланович 6 6 6 1
54 Новосад Тетяна Святославівна 7 6 6,5 1
55 Олійник Олександр Володимирович 8 9 8,5 1,5
56 Олійник Юрій Андрійович 4 4 4 1
57 Охрим Денис Олександрович 6 6 6 1
58 Пархомчук Давид Сергійович 8 4 6 1
59 Пасаман Назар Васильович 7 10 8,5 1,5
60 Патута Володимир Олександрович 8 8 8 1,5
61 Плєшаков Андрій Віталійович 4 5 4,5 1
62 Поліщук Іван Ігорович 5 8 6,5 1
63 Приходько Віталій Павлович 4 11 7,5 1,5
64 Ремпа Арсен Ігорович 7 4 5,5 1
65 Рижук Владислав Олександрович 10 5 7,5 1,5
66 Сава Богдан Вікторович 8 6 7 1,5
67 Сайчук Ольга Олександрівна 4 4 4 1
68 Свинаренко Іван Андрійович 11 8 9,5 1,5
69 Семенчук Іван Сергійович 7 4 5,5 1
70 Семенюк Михайло Анатолійович 0 0 0 0
71 Сидорчук Тарас Юрійович 4 4 4 1
72 Синиця Рувим Володимирович 4 6 5 1
73 Синюк Марк Русланович 7 6 6,5 1
74 Сиротюк Дмитро Володимирович 10 10 10 2
75 Сівак Мирон Леонідович 9 7 8 1,5
76 Скрипчук Вадим Володимирович 5 4 4,5 1
77 Сутигіна Оксана Олегівна 4 6 5 1
78 Тарасюк Олексій Юрійович 7 7 7 1,5
79 Тереля Дмитро Андрійович 5 8 6,5 1
80 Терефельський Андрій Сергійович 9 8 8,5 1,5
81 Тєлєпнєва Анастасія Павлівна 6 4 5 1
82 Тислюк Юрій Андрійович 8 7 7,5 1,5
83 Торчило Дмитро Валерійович 7 12 9,5 1,5
84 Турик Владислав Володимирович 0 0 0 0
85 Туркевич Владислав Ярославович 10 4 7 1,5
86 Федорук Владислав Вікторович 7 10 8,5 1,5
87 Філончук Олександр Ігорович 6 5 5,5 1
88 Фомін Іван Іванович 6 4 5 1
89 Фурман Сергій Володимирович 4 11 7,5 1,5
90 Харитонюк Дмитро Андрійович 6 8 7 1,5
91 Шамшієв Максим Рустамович 5 4 4,5 1
92 Шоцький Максим Ігорович 9 8 8,5 1,5