Конкурс “Супермеханік”

На світі існує багато цікавих професій, що потребують розумового навантаження. І ми, студенти спеціальності «Технічне обслуговування та ремонт устаткування підприємств машинобудування», обрали одну з таких. Ми хочемо стати в майбуньому інженерами.

Зараз професія інженера знову повертає собі престижність та достойну оплату праці. Заводи, фабрики, залізна дорога, майстерні, невеликі приватні фірми гостро потребують людей інженерних професій. Адже там, де є техніка, потрібні інженери, щоб працювати з нею. Інженери-конструктори, інженери-технологи, інженери-механіки та інші. А техніка зараз усюди, в усіх сферах життя! Гарний інженер стежить за новинками техніки, читає спеціальну літературу, знає іноземні мови. Часто він зустрічається з колегами, навіть іноземцями, щоб запозичити досвід. Також талановиті інженери працюють над винаходами, а потім запатентовують їх. Це корисно для виробництва, а самому винахіднику приносить прибуток. Виконуючи свої професійні обов’язки, інженер використовує не тільки свої фахові знання, досвід, а й управлінські здібності, не втрачає почуття гумору.

            З нагоди Дня машинобудівника 4 жовтня 2017 року в коледжі відбувся цікавий захід, конкурс професійної майстерності «Супермеханік». В ігровій формі студенти поглибили свої  професійні знання, удосконалили необхідні компетенції, проявили свої вміння у наступних конкурсах: «я не механік, я тільки вчуся»,  «механік-теоретик», «механік-ремонтник», «резюме», «пантоміма».

Сподіваємось, що навчання у коледжі стане основою майбутнього професійного зростання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.