Результати Х Всеукраїнської олімпіади з інформатики та КТ


17 – 18 травня наш коледж уперше у Волинській області приймав учасників Х Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації. Цьому передувала перемога нашого студента спеціальності «Комп’ютерна інженерія» Олександра Пшоніка у минулорічній олімпіаді, яка проходила в м. Нова Каховка Херсонської області.
До нас прибули учасники з 24 областей України. Лише із зрозумілих причин не було представників з Луганської області та Автономної Республіки Крим.
В обов’язки колективу коледжу увійшла організація зустрічі, поселення, харчування, відпочинку учасників олімпіади та супроводжуючих осіб, а також забезпечення комп’ютерною технікою.
Наші гості були приємно вражені матеріальною базою комп’ютерних кабінетів і лабораторій. Всі залишилися задоволеними та з хорошими спогадами, а переможці з гарними призами повернулися додому.
Колектив коледжу вітає переможців олімпіади і бажає подальших успіхів і натхнення.

1 місце

Соловйов Максим Едуардович, гірничо-електромеханічний коледж
ДВНЗ «Криворізький національний університет», Дніпропетровська область.

2 місце

Марценюк Денис Вячеславович, Вінницький технічний коледж, Вінницька область.
Борікун Артур Анатолійович, Хмельницький політехнічний коледж Національного університету «Львівська політехніка», Хмельницька область.

3 місце

Москаленко Федір Андрійович, Державний вищий навчальний заклад «Чернівецький політехнічний коледж», Чернівецька область.
Сава Роман Іванович, Гусятинський коледж Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя, Тернопільська область.
Булавін Артем Сергійович, коледж Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, Полтавська область.

Також адміністрація і весь колектив коледжу дякують керівникам підприємств та організацій, які допомогли у підготовці до олімпіади:

  • Міському голові м. Нововолинська Сапожнікову Віктору Борисовичу та його першому заступнику Сторонському Андрію Мироновичу.
  • Нововолинській міській організації політичної партії «Українське об’єднання патріотів України –УКРОП», а зокрема керівнику офісу Назаруку Сергію Івановичу.
  • Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», а зокрема представнику Василюк Олені Геннадіївні.
  • Директору Нововолинського вищого професійного училища Приступі Валентині Іванівні.
  • Генеральному директору підприємства «Кроноспан УА» Покінській Наталії Петрівні.
  • Директору ТзОВ «БРВ-Україна» Гоцці Олександру Івановичу.
  • Приватному підприємцю Павлишину Григорію Ільковичу.
  • Старшому просвітору церкви Святої Трійці Грицаку Володимиру Івановичу.

Фотозвіт посилання: https://drive.google.com/drive/folders/0Bxqu7QUyf6p7Ukl4Y3A5YTgxMmM?usp=sharing

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.