Студенти взяли участь у виховній годині “Винаходи в період незалежності”

«Немає більшого гонору для інтелігентного чоловіка, як берегти свою і національну честь і без винагороди працювати для добра свого народу, щоб забезпечити його краще майбутнє».

 І. Пулюй

 «А ви думали, що Україна так просто. Україна – це супер. Україна – це ексклюзив. По ній пройшли всі катки історії. На ній відпрацьовані всі види випробувань. Вона загартована найвищим гартом. В умовах сучасного світу їй немає ціни» (Ліна Костенко).

5  жовтня   студенти першого курсу взяли участь у відкритій виховній годині «Винаходи в період незалежності», що підготовлена в рамках проекту, приуроченого до 25-річчя незалежності України «Народжений бути українцем» .  Викладачі коледжу Михалко Т.Ф., Лютяниця І.О. та студенти-другокурсники  Щурук П., Гаврилюк Т., Захарчук Р., Семенюк О. узагальнили результати науково-дослідної діяльності  українських вчених  у новітній період історії.

Саме в Україні придумали перший вертоліт, трамвай, штучний супутник Землі, рентгенівський знімок, просвітлену оптику, гіпсову пов´язку та багато корисних речей, без яких зараз не може обійтися ціла планета.

У незалежній Україні список таких революційних винаходів наших співвітчизників стрімко поповнюється з кожним роком. Це і гнучкий тканинний суперконденсатор (гібрид конденсатора і хімічного джерела струму), підключений до сонячної батареї, і замінники клавіатури і мишки для персональних комп’ютерів, і хірургічний шов-блискавка, і спеціальні жалюзі, які завдяки сонячній енергії підтримують у квартирі температуру 22-24 °C, інноваційні батарейки, які складаються з нейтральних для довкілля хімічних сполук, що легко утилізуються, і додаток DroidTranslator,  котрий автоматично перекладає голос і текстові повідомлення співрозмовника на будь-яку із 14-ти популярних мов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.