Студентський фестиваль “Танцюй доки молодий – 2017”

З 26 по 28 травня на базі відпочинку Нововолинського електромеханічного коледжу, що знаходиться в с. Сомин Турійського району, відбувся студентський фестиваль «Танцюй доки молодий – 2017». Організаторами фестивалю є студентська рада коледжу на чолі з Ярославою Лебедь.


У фестивалі взяли участь 52 студента з чотирьох вищих навчальних закладів: Нововолинського електромеханічного коледжу, Новоград-Волинського промислово-економічного технікуму, Володимир-Волинського педагогічного коледжу і Володимир-Волинського агротехнічного коледжу.


Під час фестивалю студенти презентували свій навчальний заклад, обирали містера і міс фестивалю, змагалися у волейбол, перетягували канат, влаштовували дискотеки, співали під гітару біля вогнища.


Після закінчення фестивалю студенти були переповнені позитивними емоціями, адже у них з’явилось багато нових друзів, дуже гарно провели свій час і на запитання: «Чи варто проводити такий фестиваль на наступний рік?» дружно відповіли «Так».


Отже, студентська рада Нововолинського коледжу бажає всім здоров’я, натхнення, невичерпної енергії і запрошує всіх на наступний рік для участі у студентському фестивалі «Танцюй доки молодий – 2018».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.