Студентський фестиваль «Танцюй доки молодий – 2018»

Усі ми різні. У кожного з нас свої погляди, симпатії, вподобання, характери, можливості, мрії, але усіх нас об’єднує  студентське життя. У когось воно було декілька років тому, хтось насолоджується ним зараз, а для когось студентські будні ще попереду.  Та кому ж, як не нам самим робити їх  цікавими та насиченими, незабутніми та особливими,  найкращими і веселішими.

Я впевнена, що мої студентські роки назавжди лишаться в пам’яті. Скільки ж приємних моментів подарував мені мій рідний  НЕМК, мої викладачі, одногрупники, студентська рада та люди з якими вдалось познайомитись протягом цих, уже, трьох років навчання.

Зовсім нещодавно,  25 травня, я разом із студентською радою та адміністрацією Нововолинського електромеханічного коледжу зустрічали студентів з Новоград-Волинського промислово-економічного технікуму. Приємно, що уже вдруге ми маємо можливість зустрітись у нас на Волині.  Прожити історію минулого та стати частинкою великого майбутнього, відвідати особливі місця та відчути Волинський колорит, вдихнути  повітря міста шахтаря та поспілкуватись з новими людьми, які творять свою, власну історію.

Цього року у наш коледж з Новоград-Волинського технікуму приїхали  17 надзвичайно активних, творчих та наполегливих студентів, вимогливий та водночас щирий директор Петрошук Алла Володимирівна, уже добре знайома нашим студентам, надзвичайно мила  і добра заступник директора з навчальної роботи Назарчук Ольга Миколаївна, «людина свято та гарний настрій» заступник директора з виховної роботи Кудрявцева Оксана Миколаївна та завідувач навчально-виробничою практикою Фютак Лариса.

Шкода, що цього року на студентів 2-курсників чекало ЗНО, і час перебування у нас був надзвичайно коротким, та все ж …..

Зовсім скоро до нас прийде літо. Здасться сесія, захиститься курсова, вручаться дипломи, і всі студенти підуть на заслужений відпочинок – канікули. Хтось поїде закордон, хтось в гості до бабусі, а хтось, просто, відпочиватиме в колі друзів.

Та студенти «Нововолинського електромеханічного коледжу», вирішили не чекати на літо, а відпочивати та заряджатись енергією в останні дні весни.

25-27 травня, уже вдруге, студентська рада, Нововолинського електромеханічного коледжу разом із заступником директора з навчальної роботи Олександром Олександровичем Ільїним та заступником директора з господарської частини Гайдуком Миколою Васильовичем,  організували студентський фестиваль під назвою «Танцюй доки молодий – 2018» на базі відпочинку нашого навчального закладу, яка знаходиться на озері Сомин (Турійський район).

Приємно, що цього року кількість студентів збільшується, географія зростає, а програма та атмосфера набирає ще більших обертів.

На фестивалі зустрілись  59 студентів з чотирьох навчальних закладів, які гідно презентували себе в першому етапі фестивалю.  Ми переглянули відеоролики про Нововолинський електромеханічний коледж, Володимир-Волинський агротехнічний коледж, Ковельський промислово – економічний коледж та мали змогу поспілкуватись з адміністрацією та студентами Новоград-Волинського промислово-економічного технікуму, адже на фестиваль завітали і директор разом із заступниками НВПЕТ.

Кожен студент унікальний, і до кожного ми знайшли підхід. Розкрили таланти усіх учасників, адже провели і спортивні змагання, і «Хто зверху», і інтелектуальні ігри, і конкурси, і тренінги. Ковельчани – здивували своїм володінням гітарою та співом, гості з Новограду-Волинського – грою у волейбол, сусіди із Володимира-Волинського – були кращими у грі «Питання», а  студенти з Нововолинська проявили свою єдність та командну роботу не лише в організації фестивалю, а й перетягуванні канату.  «Зверху» у нас були чоловіки і всю важку роботу брали на себе.

Дні фестивалю проходили дуже швидко. Ранковою пробіжкою, зустрічали сонце, а купаючись у воді, спостерігали,  як воно заходить.  «Ночі на проліт! Музика звучить! І танцюють всі, Всі танці на воді!..» – ці слова із відомої пісні стали маленьким Гімном нашого фестивалю, адже дійсно, танцювали ми постійно…

Приємний сюрприз імениннику, учаснику фестивалю – Богдану Хомечі, а згодом і  організаторам фестивалю підготував студент НЕМКу Гаврилюк Дмитро із своїм вогняним шоу, здобувши титул «Містер вогонь».

Висловлюємо щиру подяку магазину «GreenKa», який вніс кольори в наш фестиваль. Разом із власником, студентська рада НЕМКу влаштувала кольорове шоу фарб Холлі на фестивалі. Усі студенти біля води влаштували справжню битву кольорів. Фарба розліталась навколо, а учасників важко було розпізнати за гримом.

З магазином «GreenKa» –  життя стає кольоровим.

Ми дякуємо усім, хто долучився до нашого фестивалю, зробив його незабутнім та шаленим, кольоровим та музичним, драйвовим та незабутнім.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.