Відбувся фестиваль  пісні та інструментальної музики «Моя гітара»

15 листопада 2017 року в коледжі відбувся  І студентський фестиваль  пісні та інструментальної музики «Моя гітара». Організатори фестивалю – студентська рада Державного вищого навчального закладу «Нововолинський електромеханічний коледж», профспілковий комітет студентів, адміністрація коледжу- прагнули до  виявлення та розкриття талановитих виконавців, естетичного розвитку і виховання творчої молоді, популяризації та підтримки сучасної української пісні та музики, співпраці в сучасному культурному просторі, організації змістового дозвілля та обміну творчим досвідом між студентами.


У фестивалі взяли участь студенти Володимир-Волинських педагогічного та агротехнічного коледжів, Ківерцівського медичного коледжу,  Нововолинського електромеханічного коледжу та Тернопільського Національного технічного університету імені І.Пулюя.

Усі присутні на заході були вражені натхненним виконанням Цвинкилевич Оксани,  Ващука Дмитра,  Мельник Лілії, Тарасюк  Діани, Ярмоловича Олега (Володимир-Волинський педагогічний коледж), музичним та співочим талантом Вакулінського Дмитра, Бочарової Анни (Ківерцівський медичний коледж), емоційним виступом Панасюк Вікторії, Козловського Богдана, Трофімука Мирослава (Володимир-Волинський агротехнічний коледж), ніжним та пристрасним номером Світлани Книш та Сергія Романченка (Нововолинський електромеханічний коледж), наймасовішим виконанням композиції із репертуару «Океану Ельзи» вокальним гуртом першокурсників нашого навчального закладу.

Звичайно, у кожного з нас свій смак, але одна річ, пов’язана з музикою, все ж загальна – настрій. Бо часом тільки музика здатна передати всю гаму наших емоцій, стати найкращою пігулкою від депресії. У цьому переконалися усі присутні на студентському фестивалі «Моя гітара».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.