Відпочинок в Карпатах

Карпати вражають своєю неповторністю незалежно від погоди та пори року. Але, мабуть, найбільш приємною для ока є осіння пора. Природа у ці дні демонструє таке багатство кольорів, що іноді неможливо відірвати погляд від розфарбованих гірських лісів.

Саме таке враження справили осінні Карпати на студентів та викладачів НЕМКу, які відвідали цей гірський край 21-22 жовтня. Своїм чарівним колоритом вразило все: і озеро Синевір, у дзеркалі якого відбивається вся врода Карпат; і гора Гемба, на яку піднімались канатною дорогою – не завадив навіть дрібний дощ; і водоспад Шипіт – одне з семи природних чудес України. Але Карпати славляться не тільки достатком мальовничих місць і пам’ятників архітектури.

У цих краях є військові об’єкти, як нагадування про суворі часи. Зокрема, бункер оборонних укріплень «Лінії Арпада». Також вразили розповіді про побачене у Центрі реабілітації бурого ведмедя. Досить часто ми шукаємо якихось надзвичайних вражень за кордоном, але і в Україні є свої унікальні місця, які варто відкривати знову і знову.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *