Виставка в галузі галузі ефективного використання паливно енергетичних ресурсів, відновлювальних джерел енергії  та  альтернативних видів палива

7-9 листопада  в м. Києві на  найбільшому в Україні міжнародному виставковому майданчику проходили  ключові  події  на території України  в галузі ефективного використання паливно енергетичних ресурсів, відновлювальних джерел енергії  та  альтернативних видів палива:
– XV Міжнародний форум “Паливно енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє”;
–  XV Міжнародна спеціалізована виставка «Енергетика в промисловості – 2017» ;
– II Міжнародна спеціалізована виставка гірничодобувної промисловості «Mining Industry Expo»;
– Виставка «Нафтогазекспо – 2017»;
– XV Міжнародний форум «AQUA UKRAINE – 2017»;
– XV Міжнародна спеціалізована виставка «Комунтех – 2017»;
– X Міжнародна спеціалізована виставка «Енергоефективність. Відновлювальна енергетика – 2017»  
– V Спеціалізована виставка «Екологія підприємства».


Організатор виставки: Міжнародний виставковий центр за підтримки Міністерства енергетики та вугільної промисловості України та Державної служби геології та надр України.
9 листопада 2017 року  студенти ІІІ – ІV курсів НЕМКу  спеціальностей «Монтаж і експлуатація підприємств і цивільних споруд» і «Технічне обслуговування та ремонт електропобутової техніки»  під керівництвом викладачів циклової комісії електротехнічних дисциплін Олексюка В.А., Павловича Р.О., Щурука Ю.П., Жарова О.В., Кінаха А.С.  відвідали виставковий комплекс.

Викладачі та студенти  коледжу, а також провідні спеціалісти підприємств Нововолинська – випускники НЕМКу: головний енергетик  ПАТ «Пан Курчак» Піщак А.В., ПАТ «Нововолинський ливарний завод» Новосад Р.Є., ПАТ «Полель» Станицький Ю.П. – мали унікальну можливість зустрітися з провідними фахівцями  відповідних галузей, що розмістилися в окремих виставкових павільйонах.

Студенти отримали неабиякий досвід спілкування з провідними спеціалістами галузей: почули новітню інформацію з питань, які їх цікавили, через безпосереднє спілкування з представниками фірм та підприємств, що брали участь у виставках, а також одержали електронне та паперове доповнення до неї з  питань майбутньої їхньої роботи за спеціальністю «технік-електрик».
Крім цього, студенти мали можливість,  за бажанням, ознайомитися з експозиціями Національного музею історії України у Другій світовій війні, побувати у Києво-Печерській лаврі,   прогулятися центральними вулицями та парками столиці, що  розширило їх  знання з історії рідного краю.
Додому повернулися стомлені, бо дорога далека, але з хорошими враженнями, новими знаннями та усвідомленням того, що їх ніколи не буває забагато, а тому потрібно наполегливіше здобувати ті знання, які дають викладачі коледжу, аби в майбутньому стати висококласними спеціалістами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *