Грамотне використання у професійній діяльності викладача діючих державних стандартів та вимог щодо оформлення ділової документації є необхідною умовою підвищення фахової майстерності. З цією метою 7 грудня 2023р. відбулось засідання Школи самовдосконалення для педагогів коледжу, яке підготувала і провела викладач Василюк Р.А. Для організації подальшої роботи у колективі щодо удосканалення викладачами культури писемного мовлення Руслана Анатоліївна провела діагностування та спільно окреслили напрямки майбутньої роботи.
