Відбувся товариський матч футбольної команди нашого коледжу із збірною Володимирського фахового педагогічного коледжу…
Наші хлопці – молодці! Наполегливість, воля до перемоги, бажання проявити свої кращі спортивні, людські, організаторські та лідерські якості – у заліку ваших здобутків!
Особлива подяка Данилові Шевчуку, студентові другого курсу, який уже не вперше організовує такі матчі!
Спортивний результат не на користь наших спортсменів. Але, хлопці, рідні наші, найкращі, пам’ятайте, що без поразок не буває перемог!
