Конференція «Безпека життєдіяльності в умовах воєнного стану»

Конференція «Безпека життєдіяльності в умовах воєнного стану»
Сьогодні в актовій залі коледжу для здобувачів освіти відбулася важлива зустріч на тему безпеки. Вступне слово виголосила викладачка БЖ Олена Ігнатюк, яка звернула увагу на актуальні питання щоденної безпеки: поведінку під час повітряної тривоги, правила безпеки в соціальних мережах, пожежну безпеку, а також дотримання правил під час зимових та літніх канікул.
👮На захід було запрошено інспекторку з Департамент головної інспекції та дотримання прав людини Інну Станіславівну Куцевич. Вона поінформувала студентів про небезпеку вербування молоді ворожими службами, нагадала про кримінальну відповідальність за злочини, співпрацю з ворогом, підпали та теракти.
🩵💛Завершенням конференції став виступ голови студентської ради, який розповів про активну волонтерську діяльність студентів і працівників коледжу. Також досвідом волонтерської роботи поділилася студентка другого курсу Ангеліна Кіця.
Пам’ятайте: безпека — понад усе! Дбайте про себе та своїх близьких! Бережіть себе!