Свято, що набуло нового змісту…
Щоб перемогти у війні та не програти Перемогу, оплакану і оплачену високою ціною, готуємося, навчаємося…
Дякуємо добровольцям ДФТГ Олександру Богдану, Богдану Макарчуку, керівникові ДФТГ Віктору Порплиці за проведення змістовного заходу.
Дякуємо усім воїнам ЗСУ
