22 березня в приміщенні актового залу відбувся відкритий захід для студентів перших та других курсів на тему: ”Безпечний інтернет”. Студенти дізналися про актуальні загрози та небезпеки а саме: які є інтернет залежності, як не втрати свої кошти через вплив інтернет шахраїв, як не стати жертвою кібербулінгу, тролінгу і ще багато цікавої та корисної інформації.
