Разом в майбутнє!
Відбулося чергове засідання циклової комісії електричної інженерії.
На засідання були запрошені студенти ІІІ – IV курсів спеціальності 141. “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка “.
Основне питання – розгляд та затвердження вибіркових дисциплін для студентів IV курсу.
Під час обговорення студентами було внесено ряд пропозицій:
-
для підвищення престижності спеціальності, збільшити кількість тематичних екскурсій для студентів ІІ – IV курсів на енергоспоживчі та енергоутворюючі підприємства;
-
збільшити кількість годин на проведення практикумів та повернення практик.
Було прийнято наступне рішення:
1. провести опитування серед студентів даної спеціальності по таких пунктах:
-
вибір додаткових дисциплін;
-
зміни в навчальному плані;
-
зміни в курсовому проектуванні.
2. затвердити склад проектної групи по внесенню змін в діючу ОПП на 2024 – 2025 навчальні роки.
