Сьогодні, в рамках декади природничо- математичних дисциплін, викладач Лариса Харук провела зі студентами групи 1-ЕП-23 заняття у довкіллі. Така інноваційна форма проведення занять сприяє актуалізації знань про навколишній світ і робить засвоєння навчального матеріалу значно цікавішим.
