Україна пам’ятає – світ визнає!!

Україна пам’ятає – світ визнає🕯️
У коледжі відбулася година пам’яті, присвячена 91-й річниці Голодомору 1932-1933 років. Захід підготувала та провела завідувачка бібліотеки Левшун Н.М. разом із студентами групи 2-КТ-24.
Хвилини скорботи були присвячені пам’яті тих, хто загинув у ці страшні роки: похованих без труни й молитви, позбавлених могил. Ці події нагадують нам, що історія вчить нас через горе, аби не забулося те, що забувати не можна. Адже там, де пам’ять жива, майбутнє наповнюється щастям.