11 лютого2025р. на базі підприємства “Електросервіс”(м.Луцьк) було проведено навчальне заняття та консультація для студентів групи 1-ТМ-21.Провідні фахівці підапиємства разом із викладачами коледжу Неведровою Н.М.,Гаврисюком І.А.,Кінахом А.С. ознайомили студентів із сучасними технологіями автоматизованого виробництва,продемонстрували роботу високоточних верстатів та поділились досвідом їх експлуатації.
