3 грудня 2025 року відбулося чергове, надзвичайно продуктивне засідання Школи Педагогічного Досвіду!
Тема, засідання:
Ефективність проведення навчальних занять поза межами навчального закладу – на виробництві!
Під час доповіді викладач електротехнічних дисциплін Олексюк В.А. зосередився на ключових аспектах:
Практична цінність такого заняття.
Обмін досвідом та методиками поєднання теоретичних знань із реальним виробничим процесом.
Впливу таких занять на мотивацію та професійне зростання здобувачів освіти.
Під час обговорення педагоги, які були присутні на засіданні дійшли висновку, що навчання, інтегроване у виробниче середовище, дає студентам незамінний досвід та готує їх до викликів сучасного ринку праці!
