“Нас не зламає війна…”
Сьогодні у нашому коледжі відбулася зустріч з учасницею російської війни проти України- Аліною Паніною.
Що для нас 24 лютого? Це не просто поділ життя на «до» і «після». Це – чітке усвідомлення ціни свободи і можливості життя під синьо-жовтим стягом. Це про новий виток віковічної боротьби за свою незалежність і водночас – про нові шанси на здобуття справжньої свободи. Це про нове покоління, яким відома найвища міра любові до своєї землі.
У наших серцях навіки – пам’ять і вдячність захисникам.
Ми стоїмо і будемо стояти.
Слава Україні! Героям слава!
