Тренінг на тему: “Асертивність як засіб ефективної комунікації”

 

У травні- червні в групах першого курсу НЕФКу психологом Жук Т. В. були проведені заняття з елементами тренінгу на тему: “Асертивність як засіб ефективної комунікації”. Студенти отримали інформацію про те, як висловлювати свої думки, почуття і пропозиції без звинувачень; як без проблем попросити про допомогу; без почуття провини відмовитись від того, що не підходить; краще розуміти почуття і проблеми інших людей; запобігати маніпуляціям; легше знаходити шляхи до порозуміння.