Сьогодні відбулась навчальна екскурсія в Центр екстренної медичної допомоги. Працівники провели цікаву і пізнавальну екскурсію де студенти мали змогу дізнатись більше про надання домедичної допомоги потерпілим. Дякую працівникам Центру за таку можливість!
