Студентська спільнота коледжу поповнилася 142 першокурсниками. Після здобуття повної загальної освіти на навчання в коледж вступили 32 юнаків та дівчат.
З нагоди початку нового навчального року студентів та викладачів привітали директор коледжу Олександр Танасієнко, міський голова Борис Карпус, куратор групи першого курсу, викладач Ольга Боярчук,студент-третьокурсник Станіслав Ковальський.
…Дякуємо Господу і нашим мужнім захисникам за можливість навчати і навчатися 

