Зустріч викладачів циклової комісії економіки та підприємництва зі представниками студентів..

У четвер, 29 лютого відбулося зустріч викладачів циклової комісії економіки та підприємництва зі представниками студентів першого, другого і третього курсу освітньо-професійної програми «Економіка та організація підприємницької діяльності». Студенти надали свої пропозиції щодо удосконалення формування власної освітньої траєкторії та організації освітнього процесу в цілому.