“Щасливий фізичний випадок”

Сьогодні у творчій та продуктивній атмосфері для студентів групи 1-КТ-23 та 2-КТ-23 відбувся захід- “Щасливий фізичний випадок”. Дякую усім учасникам!!!💙💛