Сьогодні студенти групи 1-ЕМ-22 познайомилися з особливостями своєї майбутньої професії, побувавши на одному з підприємств міста, де ремонтують та реалізують електропобутову техніку, що була у вжитку. Цікаві, захоплюючі розповіді працівників магазину-майстерні про наявну техніку, алгоритм її шляху від дефектації до споживача викликали низку не менш цікавих запитань від студентів. Побачене на навчально-виховній екскурсії поглибило знання студентів з основ промислової електроніки, допомогло усвідомити корисність всієї інформації, яку вони отримують на заняттях з інших предметів, та важливість вироблення таких якостей, як цілеспрямованість, працелюбність і наполегливість у досягненні омріяного.
