Методичному об’єднанні викладачів природничих дисциплін закладів фахової передвищої освіти

20 березня викладачі коледжу взяли участь в обласному методичному об’єднанні викладачів природничих дисциплін закладів фахової передвищої освіти, що відбувалось в онлайн режимі у Ківерцівському фаховому медичному коледжі. Розглядали питання:
1. Шляхи формування екологічного мислення в процесі викладання біології.
2. Кейс-метод як спосіб реалізації компетентнісного підходу на заняттях з хімічних дисциплін.